Domov O nás Galéria Referencie Kontakt

Nemohli sme si lepšie vybrať. Vždy ochotná a ústretová Gabika nám spravila nádhernu výzdobu a aj kytice a pierka. Medzi Gabikou a jej nevestami funguje čítanie myšlienok. A hlavne, každá výzdoba je originálna.

Katarína a Julien

Bola som strašne šťastná, že som Vás našla. Doslova ste zachránili našu svadbu.

Veronika a Tomáš

Oznámenia, kvietky, pierka, dekorovanie sladkého stola, všetky milé detailiky a predstavy... Gabika vniesla dušu a slnko do našej svadby. Je to úžasna osoba a moja najlepsšia voľba zo všetkých dodávateľov ktorú by som zopakovala vždy a znova. Cez mailiky čítala moje túžby a myšlienky a pomohla nám s milión detailami ktoré vôbec nemusela. Gabika, slniečko, veľká vďaka! Bez teba by to nebolo také aké to bolo.

Miriam a Peter

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ!!! Celá vďaka patrí Gabike, ktorá dokázala nemožné. Vďaka nej celá sála ožila, všade bolo cítiť vôňu kvetov a výzdoba bola jemná, nežná, a zároveň tak luxusnááá. Takisto svadobná kytica bola úplne podľa mojich predstáv ako vyrobená pre mňa 🙂 Všetko sme mali zladené: oznámenia, kartičky na darčeky, menovky, menu na stoloch. Veľká vďaka! Gabika si úžasná!

Tánička a Juraj

Ďakujeme krásne Gabike z FlorDeLuxe za úžasne odvedenú prácu a vysokú profesionalitu a porozumenie. Výzdoba bola nádherná nad naše očakávania proste WOW! Celkovo prístup, komunikácia na diaľku atd. Klobúk dole. Ešte raz ďakujeme!

Katka a Vlad

Skvelá, kreatívna Gabika. Výzdoba bola vyšperkovaná do detailov.

Jarka a Matúš

Iná dekoracčná firma u nás ani neprichádzala do úvahy. To najkrajšie čo sme v živote videli. Chcem sa vám poďakovať,že sme sa na vás mohli úplne spoľahnúť, dali ste do toho viac asi ako sme si my predstavovali. Pre nás ste skvelí umelci. Ďakujeme.

Zuzka a Lori

Gabika takto s odstupom času si hovorím, že lepšiu výzdobu a krajšiu kyticu som už ani nemohla mať :)….bolo to presne podľa môjho gusta. Vďaka.

Ivanka a Peter

Dekorácia predstihla naše predstavy, úžasná kytica – ktorá vydržala takmer týždeň na nočnom stolíku – nevedela som sa s ňou rozlúčiť, atmosféra na svadbe bola množstvom kvetov premenená na voňajúci romantický stan…dekoratérka presne vystihla podstatu mojich želaní a všetko prispôsobila naším prianiam, zo skúsenosti vždy poradila, aby sme sa rozhodli správne, vynikajúca bezproblémová spolupráca, všetko išlo v svadobný deň ako hodinky. Ďakujem, že ste môj najkrajší deň v živote vyplnili práve vašimi kvetmi a dekoráciami 🙂

Nicol

Nemohli sme si lepšie vybrať. Spolupráca prebehla bez problémov, každá požiadavka bola 100% splnená a prístup bol maximálne profesionálny. Kvetinová výzdoba prekrásna, taká ktorú každý hosť ocenil a naozaj si ju každý aj všimol. Vrelé odporúčanie. Veľký profesionáli a bezproblémová spolupráca s perfektným výsledkom. Ďakujeme veľmi pekne.

Martina

FlorDeLuxe bolo moje najlepšie rozhodnutie aké som mohla urobiť... Výzdoba bola neskutočná....FlorDeLuxe je TOP, TOP, TOP!!! Kreatívna dizajnérka Gabika a jej tím vytvorili z altánku krásnu letecko-romantickú atmosféru...bolo to nádherné a všetkým, ktorí sa rozhodujú o svadobnej výzdobe odporúčam agentúru FlorDeLuxe...nebudete ľutovať :-)

Mimka a Peter

Výzdoba bola krásna, veľmi sa nám páčila. Ďakujeme za pomoc. Taktiež kytica, ktorá mala velký úspech.

Danka a Imo

Gabika a Lenka, to su take dobre vily, ktore vycaruju kvetinove zazraky aj bez kuzelnej palicky. ;) Velmi odporucam - vynikajuca komunikacia, splnenie vsetkych i nevyslovenych priani do bodky a este ich prekrocenie. :) Dakujeme bolo to prednádherné, všetci boli uchvátení!!!

Lenka a Jérémie

Od začiatku som bola pre ňu rozhodnutá a nikdy som to neoľutovala. Fotky svedčia o tom, že Gabika to čo robí je na vysokej úrovni. Výzdoba, kytica, pierka – všetko bolo ešte lepšie ako v mojich predstavách.

Martinka a Vincent

Výzdoba od FlorDeLuxe bola mojím veľkým snom, ktorý sa mi splnil. Gabika s Lenkou splnili všetky moje predstavy a premenili ich na niečo neskutočné. Z celého srdca ďakujem. Veľmi som si zakladala na tlačovinách presne podľa mojich predstáv a Gabika nemala problém mi všetko do bodky splniť. Máme vlastné originálne oznámenia, pozvania k stolu, razítko a menovky, všetko dokonale zladené. Som veľmi spokojná, všetkým sa naše oznámenia páčia. Svadobnú kyticu, kyticu pre družičku, pierka a celú kvetinovú výzdobu v sále sme mali od FlorDeLuxe. Pivonková svadobná kytica bola mojou vysnívanou a Gabika mi ju vedela aj napriek septembru zabezpečiť. Kvietky boli krásne, čerstvé a svadobná kytica mi dokonca vydržala ešte aj na pondelkové fotenie a to nehovorím o hortenziách, ktoré boli krásne ešte dva týždne po svadbe.Odporúčam!

Viky a Martin

Slovo ĎAKUJEME je málo! Fantastická Gabika vyzdobila naše svadobné priestory tak prekrásne a jedinečne, že svadobní hostia boli užasnutí už od vonkajšieho vstupu do hotela.
Od prvého momentu príprav sme vedeli, že rozprávame s profesionálkou a myslíme si, že výsledné fotografie hovoria za všetko.

Natália a Lukáš

Ďakujem veľmi pekne za nádhernú výzdobu. Až mi slzy vypadli keď som vkročila do sály. Bolo to fakt nádherné.

Julka a Martin

Gabika presne odhadla náš vkus a doladila aj tie z vecí, ktoré sme nepremysleli my sami. Nádherná kvetinová dekorácia, jedinečná svadobná kytica všetko nad naše očakávanie. Luxusné a originálne. Počnúc svadobnými oznámeniami až po najmenšie detaily úplne tak ako som si to vždy predstavovala. Ďakujeme Gabika !

Tinka a Richard

Na výzdobu a kytičku som mala len samé dobré referencie takže sme sa ti chceli aj takto dodatočne ešte poďakovat za skvelú prácu, ktorú si odviedla!

Janka a Martin
pinterest instagram