Skvelá, kreatívna Gabika.Výzdoba bola vyšperkovaná do detailov.


Dekorácia predstihla naše predstavy, úžasná kytica – ktorá vydržala takmer týždeň na nočnom stolíku – nevedela som sa s ňou rozlúčiť, atmosféra na svadbe bola množstvom kvetov premenená na voňajúci romantický stan…dekoratérka presne vystihla podstatu mojich želaní a všetko prispôsobila naším prianiam, zo skúsenosti vždy poradila, aby sme sa rozhodli správne, vynikajúca bezproblémová spolupráca, všetko išlo v svadobný deň ako hodinky. Ďakujem, že ste môj najkrajší deň v živote vyplnili práve vašimi kvetmi a dekoráciami 🙂


Gabika takto s odstupom casu si hovorim, ze lepsiu vyzdobu a krajsiu kyticu som uz ani nemohla mat :)….bolo to presne podla mojho gusta.

Vdaka.


Výzdoba bola krásna,veľmi sa nám páčila.

Ďakujeme za pomoc.

Taktiež kytica, ktorá mala velký úspech.


Od začiatku som bola pre ňu rozhodnutá a nikdy som to neoľutovala.

Fotky svedčia o tom, že Gabika to čo robí je na vysokej úrovni.

Výzdoba, kytica, pierka – všetko bolo ešte lepšie ako v mojich predstavách.


Dakujem veľmi pekne za nádhernú výzdobu.

Až my slzy vypadli keď som vkročila do saly.

Bolo to fakt nádherné.


Ďakujem veľmi pekne za nádhernú výzdobu aj vďaka ktorej sme mali dokonalú svadbu !

Všetci hostia z toho boli úplne paf 🙂


 

Na výzdobu a kytičku som mala len samé dobré referencie takže sme sa ti chceli aj takto dodatočne ešte poďakovat za skvelú prácu, ktorú si odviedla!


 

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ!!! Celá vďaka patrí Gabike, ktorá dokázala nemožné. Vďaka nej celá sála ožila, všade bolo cítiť vôňu kvetov a výzdoba bola jemná, nežná, a zároveň tak luxusnááá. Takisto svadobná kytica bola úplne podľa mojich predstáv ako vyrobená pre mňa 🙂 Všetko sme mali zladené: oznámenia, kartičky na darčeky, menovky, menu na stoloch. Veľká vďaka! Gabika si úžasná!


  Gabika presne odhadla náš vkus a doladila aj tie z vecí, ktoré sme nepremysleli my sami. Nádherná kvetinová dekorácia, jedinečná svadobná kytica všetko nad naše očakávanie. Luxusné a originálne. Počnúc svadobnými oznámeniami až po najmenšie detaily úplne tak ako som si to vždy predstavovala. Ďakujeme Gabika !